Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

2019 metų horoskopas šunims

2019 metų horoskopas šunims

Sužinokite, kas laukia jūsų šuns 2019 metais!

Avinas

Būti šunimi-Avinu nėra lengva, ir šeimininkai tą puikiai žino. Vis dėlto, 2019 metais kažkas pasikeis – gal nulūš ragai, o gal kanopos pagaliau taps švelniomis letenėlėmis. Juokas juokais, tačiau šunims, gimusiems po Avino ženklu, 2019 metai bus tikrai puikūs. Ir ne tik šuniui, bet ir jo šeimininkui – pagaliau galėsite pasimėgauti ramiu pasivaikščiojimu miško takais ir takeliais, nesibaiminant, kad jūsų šuo kam nors duos į snukį (tiesiogine prasme).

Jautis

Po Jaučio ženklu gimusiems šunims pastarieji metai nebuvo lengvi. Ir visa tai – šeimininko kaltė. Jaučiams metai buvo kaip niekad sotūs, todėl visi šunys dabar  žvengia iš į šonus „išsinešusio“ pilvo. Taigi, ačiū labai. Kas laukia 2019 metais? Sportas ir dieta, po šimts pypkių. Patarimas šeimininkui: įsigyti naujus bėgimo batelius, teks šiek tiek pajudinti savo sėdimąją.

Dvyniai

2019 metais Dvynių laukia išbandymai. Jei šeimininkas dar nesugalvojo į namus parsinešti katės, didelė tikimybė, kad ateinančiais metais taip nutiks. Laimei, galima įžvelgti šviesiąją pusę – katės neėda šunų maisto, be to, po namus primėto visokiausių žaislų. Lovoje vietos gal šiek tiek ir pamažės, bet Dvyniai tikrai noriai savo naujajai šeimos narei užleis narvą. Tegu ten sėdi, b***.

Vėžys

Ateinantys metai Dvyniams bus puikūs. Laukia kelionės ir nepatirti nuotykiai. Galbūt pavyks pabraidyti po sūrų vandenį, galbūt pagaliau pavyks nuvykti į užsienyje vykstančią parodą, galbūt atsiras naujų draugų... Galbūt, galbūt, galbūt... Visa tai tik spėliojimai, tačiau aišku, kad šeimininkas pagaliau ras daugiau laiko savo mylimam šuniui. Kas gali būti geriau?

Liūtas

2019 metai Liūtams bus sėkmingi. Šio Zodiako ženklo atstovai galės džiaugtis puikiais pasiekimais parodose ar šunų sporte. Gali būti ramus – tave pamatę visi konkurentai pamirš, ką moka, ko nemoka, ir ko šeimininkas tik norėjo išmokyti. Taigi, tik į priekį – nesižvalgyk atgal, ir susirink tau priklausančius prizus. Tu to tikrai nusipelnei.

Mergelė

2019 metais į tavo narvo duris pasibels meilė. Taip, tikrai turėsi galimybę priminti savo šeimininkui apie tuos nupjautus kiaušus, tačiau meilė – ne tik lytinis potraukis. Pagaliau rasi širdžiai mielą sielą, tačiau žvaigždės pataria neturėti išankstinių nuostatų, ir neskirstyti potencialių kandidatų į kates, šunis ar kitus gyvūnus. Meilei nėra jokių ribų.

Svarstyklės

Praėjusiais metais teko nuolat stebėti, ar šeimininkas elgiasi tinkamai. Jau seniai turėjai įtarimų, kad komandos „pas mane“ jis moko netinkamai, tačiau ateinančiais metais viskas taps aišku kaip dieną. Laimei, esi pakankamai gudrus, kad galėtum ištreniruoti šeimininką duoti tau daugiau skaniukų, tad ateinančiais metais tavo planas gali puikiai pavykti.

Skorpionas

2019 metais laukia nauji iššūkiai. Labai gali būti, kad šeimininkas norės užsiimti nauju sportu. Nepasiduok – jei tau labiau patinka bėgioti, tai ir bėgiok, o jei šeimininkas lieps sėdėti, atnešk ko nors jam užkąsti. Kol tu bėgiosi, galės įsijungti futbolo rungtynes ir pakramsnoti sausiukų. Sėdėdamas.

Šaulys

2019 metais bus ne šiaip sau metai, bet tokie SUPER metai. Valgysi SUPER maistą, žaisi su SUPER šunimis, ir vaikysi kates (ne, ne SUPER kates, tiesiog kates). Šeimininkas bus toks šiek tiek patingintis, tad pagaliau galėsi šiek tiek atsipūsti. Vis dėlto, nelauk kol tavo šeimininkas apaugs samanomis, pasistenk dažniau jį išvesti į lauką – tegu šiek tiek pasivaikšto, kad ir tau iš paskos.

Ožiaragis

Šeimininkas norės, kad išmoktum naujų komandų. Tu norėsi, kad šeimininkas atneštų savo numestą kamuoliuką. Šeimininkas norės, kad ėstum dietinį maistą. Tu norėsi, kad šeimininkas bent per pusę sumažintų šašlykų porcijas (žinoma, antrą pusę atiduotų tau). Štai tokie nesusipratimai laukia Ožiaragių, tačiau antroje metų pusėje pagaliau rasite bendrą kalbą, ir vėl galėsite džiaugtis darniais santykiais šeimoje.

Vandenis

2019 metais Vandenių laukia daug naujų pramogų, kurios ir džiugins, ir šiek tiek erzins. Labai gali būti, kad šunų žaidimų aikštelėje rasi naujų draugų, kurių nelaikysi tikrais draugais, tačiau nenuvertink jų iš anksto – didelė tikimybė, kad tų „draugų“ šeimininkai nuolat turės skanių skaniukų, o ne tų sudžiūvėlių, kuriuos skanėstinėje turi tavo šeimininkas.

Žuvys

Metai bus nei šiokie, nei tokie. Tiksliau – viskas priklausys tik nuo tavęs. Jei norėsi, metai bus geri, jei ne – tai ne. Kaip čia taip? Na, jei nori, kad būtų linksma, tai ir pasilinksmink. Jei šeimininkas nenori gaudyti voverių, tai čia jo reikalas, tegu negaudo. Jei šeimininkas nenori graužti šlepečių, tai tegu ir negraužia. Jei jis nenori pažymėti tvoros, tai tegu ir nežymi. Tau tikrai nebūtina sekti jo pavyzdžiu, elkis kaip ŠUO, o ne kaip koks liurbis!

Norite, kad jūsų šuniui metai būtų dar geresni?

Prekės šunims

2019 metų horoskopas katėms