Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Kaip atpratinti šunį ėsti katės maistą?

Kaip atpratinti šunį ėsti katės maistą?

Gyvūnų mylėtojai neretai kartu augina šunį ir katę, tad kartais tenka susidurti su ta pačia problema – šuo negali atsispirti pagundai ėsti katės maistą. O kas čia tokio ? – paklausite, tačiau problema yra tai, kad katėms skirto pašaro sudėtyje yra daugiau baltymų ir riebalų, todėl tai gali lemti įvairius šuns sveikatos sutrikimus. Kad taip nenutiktų, vertėtų pagalvoti apie tai, kaip atpratinti šunį ėsti katės maistą. Kol jūs šunį stebite, viskas yra gana paprasta – jei šuo yra dresuojamas, greičiausiai katės maisto nelies, tačiau užteks vien tik išeiti į kitą kambarį, ir šuo gali neatsispirti pagundai paragauti to kvapnaus ir taip viliojančio maisto... Taigi, ką daryti, kad šuo neėstų katės maisto?

Šerkite katę kitoje patalpoje

Kai nematai – tai ir širdies neskauda, ar ne? Taigi, katę galite šerti kitoje patalpoje nei šuo. Pavyzdžiui, kai išeinate į darbą, galite atskirti šunį ir katę – vienam palikite vieną namų dalį, o kitam – kitą. Tokiu atveju galėsite būti ramūs, kad šuo neės katės maisto, be to, galėsite nesibaiminti, kad šuo ir katė gali susipykti.

Nepalikite maisto stovėti

Šunų augintojai žino, kad negalima palikti nesuvalgyto šuns maisto dubenėlyje, nes mažėja maisto vertė, ir šuo nebebūna motyvuotas atlikti tam tikras komandas už maisto kąsnelį. Taip pat gana dažnai tenka susidurti su nevalgumo problemomis, kuomet šuo atsisako ėsti net ir patį skaniausią  (na, kaip mums atrodytų) maistą. Katės dažniausiai ėda nedideliais kiekiais daug kartų per dieną, tad šeimininkai dažniausiai palieka dubenėlį su maistu, jei katė išalktų. Jei yra galimybė papildyti dubenėlį tada, kai katė išalksta, tokiu atveju tikrai nėra reikalo palikti dubenėlį su maistu – šuniui bus kur kas mažiau pagundų.

Šerkite katę aukščiau nei ant žemės

Nemažai kačių augintojų nusprendžia katę šerti aukščiau nei ant žemės. Tam gali tikti palangė, spintelė ar lentyna – tiesiog skirkite tokią vietą, kuri būtų pakankamai aukštai, ir šuo katės maisto paprasčiausiai negalėtų pasiekti.

Šiuolaikinės technologijos yra tikrai stebinančios – galima rasti ir tokių įrenginių, kurie išberia maisto tik konkrečiam gyvūnui pagal jo segimą antkaklį, tačiau tokie prietaisai yra labai brangūs, ir pasiteisina tikrai ne visada.