Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Kiek kainuoja šuns šėrimas žalia mėsa, konservais arba sausu maistu?

Kiek kainuoja šuns šėrimas žalia mėsa, konservais arba sausu maistu?

Nėra vieno, „teisingiausio“ būdo šerti savo augintinį, tad šįkart pakalbėkime tik apie tai, kiek kainuoja šuns šėrimas žalia mėsa, konservais arba sausu maistu. Mėsos, konservų ir sauso maisto kainos gali labai varijuoti, tad palyginsime tik tam tikrų konkrečių gamintojų produktų kainas, ir pasidomėsime, kiek kainuoja 10 kilogramų sveriančio šuns pašaras dienai.

Šėrimas RAW mitybos principu

RAW mitybą sudaro 80 procentų raumeninės mėsos, 10 procentų subproduktų, ir 10 procentų kaulų. Vienam kilogramui kūno svorio skaičiuojama po 20 gramų mėsos, taigi, 10 kg sveriančiam šuniui reikės 160 g raumeninės mėsos, 20 g kaulų, ir 20 g subproduktų.

Internetinėje parduotuvėje „Barbora“ kilogramas jautienos kainuoja 4,3 €, kilogramas viščiukų broilerių kakliukų – 1,29 €, o kilogramas ančių širdelių – 3,78 €.

Paskaičiuokime: 160 g jautienos kainuos 0,7 €, 20 g kakliukų 0,02 €, 20 g širdelių – 0,08 €, taigi, iš viso pašaras dienai kainuos 0,8 €.

Šėrimas konservais

Geriausia rinktis tokius konservus šunims, kuriuose yra pakankamai daug mėsos. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali būti Barking Heads konservai šunims su vištiena. Rekomenduojama dienos norma 10 kg šuniui – nuo pusantro iki pakelių konservų (pakuotėje yra 300 gramų).

Paskaičiuokime: konservų kaina – 2,9 €, taigi, 10 kg sveriančio šuns šėrimas šiais konservais kainuos nuo 4,35 iki 5,8 € dienai.

Šėrimas sausu maistu

Išrankiems šunims tikrai patiks Alpha Sirit sausas maistas su žuvimi, kurio sudėtyje yra daug mėsos. 10 kilogramų sveriančiam šuniui reikės apie 150 g sauso maisto (rekomenduojama dienos norma priklauso nuo šuns amžiaus ir aktyvumo).

Paskaičiuokime: 210 g sauso maisto kainuoja 1,5 €, 150 gramų kainuos apie eurą.

Taigi, pigiausia šerti šunį žalia mėsa, tačiau atminkite, kad reikia mokėti tą daryti, ir ne visada yra paprasta subalansuoti augintinio mitybą. Šėrimas konservais yra brangiausias, tačiau tai gali būti puikia išeitimi, jei augintiniui sunku kramtyti maistą. Sausas pašaras šunims neabejotinai yra patogiausias šėrimo būdas – tereikia pasirinkti augintiniui tinkantį maistą, ir jį normuoti.