Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

5 populiariausi mitai apie šunų dresūrą

5 populiariausi mitai apie šunų dresūrą

Net ir tuomet, jei reguliariai lankomasi dresūros mokykloje, kartais šunų šeimininkams sunku atsikratyti seniai įsitvirtinusių nuostatų, kurios sėdi galvoje, žvengia, ir neplanuoja niekur iš čia išeiti. Taigi, jūsų dėmesiui – 5 mitai ir faktai apie šunų dresūrą.

Šunis reikia mokyti nuo 6 mėnesių

Mitas ar faktas? Ir mitas, ir faktas. ŠUNIS REIKIA MOKYTI, bet tą reikėtų pradėti kur kas anksčiau. Geriausia – iš karto, kai tik šuniukas atsiras jūsų namuose. Tuo metu šuniui tikriausiai bus maždaug 3 mėnesiai, taigi, laikas į mokyklą!

Reikia mokyti  tik veislinius šunis

Klink, klink, klink... MITAS.  Kartais tenka išgirsti sakant „Ai, mano šuo nėra veislinis, tai kam čia jį mokyti?“ Mišrūnai neretai yra ne ką mažiau gudrūs nei veisliniai. Netikite? O jūs paprasčiausiai nueikite į šunų dresūros mokyklą, ir pažiūrėkite, kas nutiks!

Seno šuns nieko naujo neišmokysi

Šitas mitas yra mano mėgstamiausias. Žinoma, jis nėra paremtas visiškai jokia logika, tačiau žavu, kaip žmonės įsikala į galvą tam tikras nuogirdas, ir visą gyvenimą jas laiko savo tiesa. Iš tiesų jūs galite išmokyti bet kokio amžiaus šunį, tereikia tik noro ir šiek tiek pastangų (žinoma, JŪSŲ pastangų – kartais po 10 ar 15 metų ima ir išsisemia fantazija, ko dar būtų galima išmokyti).

Vyresnis šuo savaime tampa protingesnis

Svajokit toliau. Jei šuo nebus auklėjamas nuo mažumės, sulaukęs dviejų mėnesių jis gali tapti tiesiog nevaldomu. O jau tada teks ieškoti tokios dresūros mokyklos, kuri sutiktų priimti jūsų neklaužadą. Su amžiumi šunys gali tapti ramesni, tačiau tai, kad jis taps savaime protingas, yra visiškas MITAS. Taigi, auklėkite savo augintinį jau dabar – nelaukite, kol jis protingu taps savaime, nes gali nutikti priešingai.

Agresyviems šunims netinka pozityvi dresūra

Štai – situacija: jūsų kaimynė nuolat burba, kad jūs triukšmaujate, rūkote, naudojate per daug elektros, ir t.t. Jūs turite dvi galimybes – kas kartą triukšmingai atsakyti, kad ji eitų (na, patys žinote kur), arba iškepti jai skanų pyragą, ir su šypsena veide jį pristatyti padoriu paros metu (ne per daug triukšmingu). Ji nustebs, pradės mikčioti, o kitą dieną jau ims sveikintis. Taip, žinau, negalima šunų lyginti su žmonėmis, tačiau šioje situacijoje nesusilaikiau. Kad agresyviems šunims netinka pozityvi dresūra, yra visiškas MITAS – skaniu maistu juk jau papirkote kaimynę, tai su šunimi bus dar lengviau.

Na, o įvairių dresūros prekių tikrai rasite ir pas mus:https://zverincius.lt/18-dresuros-priemones