Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Įdomybės: šunys-herojai!

Įdomybės: šunys-herojai!

Šuo – ištikimiausias žmogaus draugas, kuris prireikus gali apginti ar išgelbėti savo šeimininką, tad šį kartą pakalbėkime apie šunis-herojus, apie kuriuos galbūt dar nesate girdėję.

Brutis

Brutis – tai auksaspalvis retriveris, kuris herojumi tapo 2004 metais. Šis narsus šuo sučiupo nuodingą gyvatę prieš jai įgeliant nepažįstamam vaikui. Brutis galbūt ir nežinojo, kaip smarkiai rizikavo, tačiau jis tikrai nusipelnė herojaus vardo.

Brutis

Katrina

Tai – Labrodoro retriverio kalytė, 2005 metais kuri išgelbėjo  nepažįstamą skęstantį vyrą. Padėjusi jam išlipti į krantą, Katrina kantriai laukė, kol atvyks gelbėjimo tarnybos.

Katrina

Motis

2007 metais vokiečių aviganis Motis apsaugojo savo šeimininką nuo įsibrovėlio kulkos. Nors istorija galėjo baigtis liūdnai, gera žinia ta, kad Motis pasveiko, ir gavo šuns-herojaus titulą.

Honey

Anglų kokespanielė Honey 2006-aisiais  tapo Metų šunimi, nes ji išgelbėjo savo šeimininką apsivertus jo automobiliui. Honey buvo vienintelė, kuri galėjo jam pagelbėti, tad sumanioji kalytė nubėgo maždaug pusę kilometro, kol pagaliau rado žmogų, kurį atvedė iki nelaimingo atsitikimo vietos.

Napoleonas

Nors šunys ir katės sutaria tikrai ne visada, tačiau anglų buldogas Napoleonas tikrai nusipelnė pagyrų. Su šeimininku vaikščiodamas prie ežero jis pamatė vandenyje skęstančią dėžę su kačiukais, ir visus juos išgelbėjo.

Eve

Rotveilerė išgelbėjo neįgalią moterį iš rūkstančio automobilio likus vos porai sekundžių iki jo sprogimo, todėl ji tikrai nusipelnė būti superherojės vardo.

Blue

Miršrūnė Blue išgelbėjo savo šeimininkę nuo... aligatoriaus, kuris kažkokiu būdu atsirado namo sode. Grumdamasi su aligatoriumi Blue buvo smarkiai sužeista, tačiau ji pasveiko, ir galėjo atsiimti 2001-ųjų Metų šuns apdovanojimą.