Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

5 katžolės panaudojimo būdai

5 katžolės panaudojimo būdai

Katžolė –tai specifinio kvapo augalas, kurį katės tiesiog dievina. Katžolė kates veikia tarsi narkotikas – kurį laiką iššaukia aktyvumą, o vėliau leidžia atsipalaiduoti. Katžolės kvapas mažina stresą, todėl šis džiovintas augalas gali būti gana plačiai panaudojamas:

1. Žaislai su katžole

Žaislai katėms su katžole tikrai patiks visoms aktyvioms augintinėms. Kaip jau minėta anksčiau, katžolės kvapas iš pradžių skatina aktyvumą, tačiau vėliau katė atsipalaiduoja ir dažniausiai nusprendžia pasnausti (sutikite – tai yra viena mėgstamiausių kačių veiklų).

2. Man nepatinka ta draskyklė!

Katės kartais ignoruoja naujas, neretai – ir labai brangias draskykles, nes joms nepatinka specifinis kvapas (na, arba dar kas nors nepatinka). Taigi, draskyklę galite įtrinti džiovinta katžole arba apipurkšti specialiu katžolės purškalu. Tai turėtų privilioti katę naudotis šiuo „įrenginiu“, kurį šeimininkas priderino prie interjero.

3. Kelionė pas veterinarą

Kelionės į veterinarijos kliniką metu katė jausis geriau,jei transportavimo dėžę išpurkšite katžole. Tai padės sumažinti stresą, todėl po kelionės bus kur kas mažesnė tikimybė, kad katė jums prišlapins į batus.

4. Katės guolis

Naujas katės guolis (jei tai nėra paprasčiausia kartoninė dėžė) dažniausiai patinka tik pačiam šeimininkui, tad jį taip pat galite įtrinti ar išpurkšti katžole. Pažadame – susidomėjimas guoliu taps kur kas didesnis.

5. Tie įtartini daiktai...

Niekam ne paslaptis, kad katės yra labai konservatyvios, ir nemėgsta įvairių naujovių namuose. Kai kurios jų ne tik skleidžia nemalonų kvapą, bet taip pat ir gąsdina. Jei naujus daiktus „pakvepinsite“ katžole, nuo to visiems bus tik geriau.

Katžolės purškalas – tai puikus pasirinkimas, kada norima pripratinti katę prie įvairių daiktų, ar tada, kai norima sumažinti stresą ar katę iškrauti žaidžiant.