Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

10 geriausių konservų katėms gamintojų

10 geriausių konservų katėms gamintojų

Parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo augintiniams skirto maisto gausos, tad nieko keisto, kad dažnu klausimu tampa tai, kokie konservai katėms yra patys geriausi. Visada rekomenduojama rinktis tokius konservus, kurių sudėtyje būtų kuo didesnis kiekis mėsos, o tuomet, jei didžiąją konservų dalį sudaro subproduktai (kepenys, inkstai, ir t.t.), tokius konservus geriausia rinktis kaip skanėstą, bet ne kaip pagrindinį pašarą. Taigi, kokie konservai katėms gali būti geriausiu pasirinkimu?

1. Aatas
Pavyzdžiui, konservų su lašiša ir krabais sudėtis: lašišos sultinys, lašiša, krabai, tirštikliai.
2. Applaws
Pavyzdžiui, konservų su vištiena sudėtis:  vištienos krūtinėlė 55%, ėriena 7%, augalinės kilmės želė 1%.
3. Brit Care
Pavyzdžiui, Brit Care konservų katėms su vištiena ir sūriu sudėtis: vištienos krūtinėle 43%,tunų aliejus, sūris 4%,ryžiai, vanduo.
4. Bubeck
Pavyzdžiui, konservų katėms su vištiena sudėtis: 70% vištiena (vištienos širdys, vištienos mėsa, vištienos kepenys, vištienos skrandžiai, vištienos kaklai ), 28,7% sultinio, 1,0% mineralines medžiagos, 0,2% dygminų aliejus, 0,1% kiaušinio lukšto milteliai.
5. Canagan
Pavyzdžiui, Canagan konservų su vištiena sudėtis: vištiena (61%), vištienos  sultinys (36%),  tirštiklis (tapijoka, iš manijokos lot. Manihot esculenta šaknies)  3%.
6. Cat Natura
Pavyzdžiui, konservų su tunu ir midijomis sudėtis: tuno filė (min. 45 %), midijos (min. 4 %), natūralus saulėgrąžų aliejus (min. 2 %), žuvies sultinys.
7. Gosbi
Pavyzdžiui, konservų sterilizuotoms katėms su tunu sudėtis: tunas 53%, krevetės 6%, ryžiai, sultinys, rudieji dumbliai.
8. Little big paws
Pavyzdžiui, konservų su kalakutiena sudėtis: kalakutiena (min 26%), vištiena, mineralai, lašišų aliejus, saulėgrąžų aliejus.
9. Meowing heads
Pavyzdžiui, „Hey good looking“ konservų su vištiena sudėtis: šviežia vištiena 70%, vištienos sultinys 10%, mineralai, lašišų aliejus.
10. SOLO
Pavyzdžiui, konservų su triušiena sudėtis: mėsa (triušiena 100%) be vidaus organų.

Žinoma, gamintojų, siūlančių konservus katėms, rasime ir kur kas daugiau. Svarbiausia atsižvelgti į tai, kad didžiausia sudėtinė dalis būtų mėsa arba žuvis, o konservų, kurių sudėtyje yra grūdų, geriausia vengti, nes jie gali apsunkinti virškinimą ar iššaukti tam tikras problemas, tokias kaip hiperaktyvumas, ir pan.