Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Kaip sutikti 2018 metus? Patarimai 12 Zodiako ženklų

Kaip sutikti 2018 metus? Patarimai 12 Zodiako ženklų

Geltonojo Šuns metus rekomenduojama sutikti apsuptiems... šunų!  Vis dėlto, būdų, kaip galima sutikti Naujuosius metus su savo augintiniais, yra tikrai nemažai, taigi, kas yra rekomenduojama visiems 12  Zodiako ženklų?

Avinas

Turėkite omeny, kad paskutinę minutę planai gali apsiversti aukštyn kojom. Na, ir kas čia tokio? Juk esate pakankamai pašėlę, kad elgtumėtės impulsyviai!  Taigi, svarbiausias patarimas būtų kuo mažiau planuoti, ir, žinoma, būti nusiteikusiems permainoms. Jei turite tik planą ir planą B, pagalvokite ir apie planą Ž! 

Jautis

Naujuosius metus sutikite su artimiausiai bičiuliais. Atminkite, kad  kaip sutiksite Geltono Šuns metus, tokie ir bus ateinantys metai, taigi, ar tikrai norite būti apsupti nemėgstamų žmonių?

Dvyniai

Šį kartą Naujuosius metus norėsite sutikti apsupti daugybės žmonių. Tam gali puikiai tikti naktinis klubas ar baras, tačiau atminkite, kad rezervacijomis visada svarbu pasirūpinti dar iš anksto.

Vėžys

Vėžiai norės sutikti Naujuosius metus namuose. Tai – puikus metas praleisti vakarą su šeima, pažaisti stalo žaidimus ir nuoširdžiai pasikalbėti. Juk tam neturėjote laiko ištisus metus!

Liūtas

Liūtai labai norės... pasipuošti. Teminis vakarėlis tam puikiai tinka! Dar liko šiek tiek laiko suburti draugų kompaniją ir pasitarti dėl vakarėlio temos. Būkite išradingi!

Mergelė

Mergelės yra puikios vakarėlių planuotojos, todėl ir šį kartą leiskite atsiskleisti savo gabumams. Galite net neabejoti, kad jūsų draugai bus sužavėti!

Svarstyklės

Naujųjų metų šventė bus tikrai įspūdinga, ir galite net neabejoti, kad savo sukurtu stiliumi sužavėsite visus šventės dalyvius! Vis dėlto, pernelyg aukštai nekelkite nosies, ir nepamirškite, kad labiausiai žavi... paprastumas ir nuoširdumas.

Skorpionas

Norėsite kaip reikalas pašėlti! Praėjusiais metais linksmybėms taip ir neatradote pakankamai laiko, todėl dabar galėsite atsigriebti. Suburkite geriausių draugų kompaniją, ir kartu tikrai galėsite smagiai praleisti laiką!

Šaulys

Šauliai norės Naujuosius metus sutikti kaip nors neįprastai. Labai sveikintina! Žvaigždės palankios leistis į kelionę ar  išbandyti tai, apie ką jau seniai svajojate!

Ožiaragis

Šiemet norėsis kažko neįprasto. Tikėtina, kad apie Naujųjų metų sutikimą galvojate dar nuo vasaros, tačiau nusiteikite, kad jūsų numatytas planas gali žlugti. Vis dėlto, nusiminti tikrai neverta – impulsyviai suplanuota šventė gali būti ne ką prastesnė!

Vandenis

Vandenis gali tikėtis staigmenų. Jos gali būti malonios arba... nelabai. Vis dėlto, kas ir kas benutiktų, Naujųjų metų šventė bus tikrai smagi, ir visai nesvarbu, kur ir su kuo sutiksite Geltonojo Šuns metus!

Žuvys

Palikite Naujųjų metų šventės rūpesčius kitiems. Galite būti tikri, kad sulauksite tikrai nemažai pasiūlymų, tad galėsite pasirinkti, kur ir su kuo pasitiksite Geltonojo Šuns metus. Net ir tada, jei liksite vieni su savo šunimi, šventė bus tikrai įsimintina!