Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Augintinių horoskopas 2017 metų gruodžiui

Augintinių horoskopas 2017 metų gruodžiui

Savo augintinio gimimo datą žino turbūt kiekvienas šeimininkas. Taigi, pasidomėkime, ką horoskopas jiems žada 2017 metų gruodžiui. Kam palanku planuoti dalyvavimą parodose ar sportinėse varžybose, o kam geriausia ilsėtis namuose po šilta antklode? Netrukus tai ir sužinosime!

Avinas (03.21–04.20)

Avinams reikia visai nedaug pastangų, kad galėtų pasiekti sėkmę. Tiksliau, tereikia priminti šeimininkams, kad metas pasikartoti išmoktas dresūros komandas, o tam tikrai reikės talpesnės skanėstinės! Gruodis žada naujas galimybes ir nepamirštamus nuotykius. Jei dalyvausite parodoje, galite tikėtis didelės sėkmės.

Jautis (04.21–05.20)

Jaučių laukia pokyčiai įvairiose gyvenimo srityse. Taip, taip, šeimininkai ir vėl sugalvos kažką naujo, kas augintiniams nebūtinai patiks. Vertėtų jiems priminti, kad skanus maistas pakelia nuotaiką net ir pačią niūriausią dieną, taigi, metas ieškoti naujų skanėstų!

Dvyniai (05.21–06.21)

Dvyniai gruodžio mėnesį gali būti gana irzlūs, bet tai reiškia tik viena – reikia tikrai tikrai kokybiško poilsio. Su nauju guoliu prasisukti greičiausiai nepavyks, nes nuotaiką pataisys tik išvyka į gamta. Šalta, šlapia? Na ir kas! Jei kišenės bus pilnos vištos kaklų ir jaučio kepenų, šios trumpos atostogos taps vienomis geriausių.

Vėžys (06.22–07.22)

Pirmoji mėnesio pusė bus itin produktyvi. Labai gali būti, kad pagaliau pavyks sugraužti tas nemėgstamas šeimininkų šlepetes, o galbūt pavyks atrasti būdą, kaip iškraustyti tą įkyrų pūkuotą „kambarioką“. Dėl labai didelio nuovargio antroje mėnesio pusėje norėsis daugiau poilsio. Naujas guolis gali būti net labai į naudą.

Liūtas (07.23–08.23)

Mėnesio pradžia Liūtams gali atrodyti nieko gero nežadanti – šeimininkai bus kažkokie užsiėmę, dažnai išeis iš namų, parsinešdami pilnus maišus kažko nevalgomo, o vėliau dar ir neleis pažaisti su spalvotu popieriumi. Laimei, viskas pasikeis antrojoje mėnesio pusėje – per Kūčiukų valgymo šventę gausite kažką tikrai ypatingo.

Mergelė (08.24–09.23)

Gruodis Mergelėms bus tikrai palankus, jei tik nepamiršite savo įprasto triuko – skvarbaus žvilgsnio ir lėto klapsėjimo blakstienomis. Vis dėlto, persistengti tikrai nereikėtų – šeimininkų pirkti skanėstai gali baigtis dar iki švenčių, o tada jau gali tekti „mėgautis“ mandarinais, brr...

Svarstyklės (09.24–10.23)

Gruodžio mėnesį Svarstyklių laukia siurprizai. Galbūt ne visi jie bus tokie malonūs, kokių norėtųsi, tačiau didelė tikimybė, kad gausite tai, ko nusipelnėte. Jei darysite tai, ko jūsų prašo šeimininkai, po kalėdine eglute gali netikėtai atsirasti tokie žaislai, kokių net sapnuose neregėjote!

Skorpionas (10.24–11.22)

Viskas, ko norės Skorpionas, bus tik poilsis, poilsis, poilsis. Priminkite savo patarnautojams, kad naujas guolis jums tikrai nepakenktų, o maistas į lovą būtų išvis pasaka! Jei dar neparašėte laiško Kalėdų Seneliui, pats laikas tą padaryti – į sąrašą būtinai įtraukite ir talpesnį dubenėlį!

Šaulys (11.23–12.21)

Šauliai 2017 metų gruodį gali atrasti naujų dalykų, kurių anksčiau neteko bandyti, ir su šeimininkais tai visiškai nesusiję. Kadangi dvikojai šį mėnesį bus labai užsiėmę, grįžę namo ras nemažai staigmenų. Gal juoksis, o gal ir verks, bet pagražintos sofos ar perdarytų durų nuotraukas tikrai įsikels į Facebook‘ą.

Ožiaragis (12.22–01.20)

Galima pasidžiaugti, kad Ožiaragius visą mėnesį lydės sėkmė. Jei dalyvausite parodose arba sportinėse varžybose, galite tikėtis prizinių vietų, o tai gali reikšti, kad vėl visą mėnesį gali tekti valgyti tą nelabai skanų laimėtą sausą maistą. Priminkite savo dubenėlio vadybininkams, kad „Žvėrinčius“ siūlo labai gerų nuolaidų tam, skanesniam maistui.

Vandenis (01.21–02.19)

Mėnuo Vandeniams gali būti nelabai džiuginantis. Kodėl? Viskas per tuos šeimininkus! Kasdien gali tekti priminti, kad konservai yra kur kas skaniau už tuos sausus traškučius, o ir vaikščioti labiau patinka tame geresniame lauke, kur šviečia saulė, ir kur nereikia braidžioti po balas. Reikia tikėtis, kad galiausiai šeimininkai susipras, ką daro ne taip, nes priešingu atveju gali tekti juos nubausti.

Žuvys (02.20–03.20)

Žuvys gali tikėtis apdovanojimo už sunkų darbą, kurį teko atlikti per praėjusius metus. Galbūt šeimininkai pagaliau supras, kad kartu miegoti lovoje yra kur kas geriau nei atskirai, ir galbūt nuspręs įsigyti didesnę lovą, kad visi kartu sutilptumėte. Taip pat galiausiai būsite suprasti – tas neskanus sausas maistas bus pakeistas nauju.

Jei svarstote, ką padovanoti šeimininkams Kalėdų proga, dovanų kuponai bus tikrai puikiu pasirinkimu!