Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Kokie ateinantys šuns metai bus visiems Zodiako ženklams?

Kokie ateinantys šuns metai bus visiems Zodiako ženklams?

2018 metų horoskopas kelia susidomėjimą dar iš anksto. Visada tikimasi, kad ateinantys metai bus kur kas geresni nei praėję, todėl domimasi, ko galima tikėtis, ir ką daryti, kad metai būtų geresni. Taigi, ką 2018 metų horoskopas žada visiems Zodiako ženklams?

Avinas

Geltonojo Šuns metai bus sėkmingi tiems Avinams, kurie nebijos imtis iniciatyvos, ir pradės naujus darbus. Atminkite, kad kas nerizikuoja, tas negeria šampano, todėl tuomet, jei pagaliau nuspręsite imtis veiksmų, šampanas tiesiog liesis per kraštus (žinoma, kad nealkoholinis, p. R. Karbauski).

Jautis

Geltonasis Šuo pataria daugiau laiko skirti savo artimiesiems. Praėjusiais metais buvote labai užsiėmę, ir dėl to galėjo nukentėti santykiai su jūsų šeima. Dabar pats laikas tai ištaisyti! Sakote, kad neturite tam laiko? Pasidalinkite savo darbais su antrąja puse ar vaikais!

Dvyniai

Geltonasis Šuo įspėja, kad 2018 metais galimi kardinalūs pokyčiai. Tikėtina, kad susimąstysite, ar tai, dėl ko kovojote, buvo verta jūsų pastangų, ir ar nereikėtų pasukti visai kitu keliu. Nebijokite klysti – juk ir besimokant vairuoti ne visada pavyksta pataikyti prisiparkuoti.

Vėžys

Geltonasis Šuo jaučia pareigą įspėti, kad metai gali būti ne tokie geri, kokių norėtųsi. Galbūt neteksite darbo, dėl tam tikrų priežasčių gali tekti pakeisti gyvenamąją vietą, ir t.t. Gera žinia yra tai, kad tokie pokyčiai jums bus tik į naudą, ir antroje metų pusėje galėsite lengviau atsikvėpti.

Liūtas

Geltonasis Šuo rėžia tiesiai šviesiai: nebūkite tokie pasipūtę! Būtent tai ateinančiais metais gali išbaidyti jūsų sėkmę! Būkite šiek tiek kuklesni ir santūresni – juk pasipūtėlių tikrai niekas nemėgsta. Geltonasis Šuo taip sako visai ne dėl to, kad nemėgsta kačių – jis nuoširdžiai nori jus įspėti.

Mergelė

Geltonasis Šuo nori jus nudžiuginti: pagaliau galėsite atsikvėpti. Pastarieji keleri metai tikrai nebuvo lengvi, tačiau galų gale jūsų įdirbis atneš realios naudos. Taip taip, jau gautą naudą galėsite pačiupinėti, ir už ją ką nors gero nupirkti savo šuniui.

Svarstyklės

Geltonasis Šuo  perspėja, kad ateinančiais metais gali tekti priimti tam tikrus ryžtingus sprendimus, kurie turės įtakos ir jūsų ateičiai. Visa tai tik į naudą – Geltonasis Šuo žada tikrai labai gerus pokyčius.

Skorpionas

Geltonasis Šuo džiūgauja ir vartosi kūliais – Skorpionams metai bus tikrai labai sėkmingi. Vis dėlto, tam yra viena labai svarbi sąlyga – jums reikės ryžtis tam tikriems pokyčiams. 2018 metai tam bus tikrai labai palankūs.

Šaulys

Geltonasis Šuo žada jums tikrai daug įsimintinų akimirkų. Pagaliau ryšitės padaryti tai, apie ką jau seniai svajojote, ir būtent tai jums padės iš naujo atrasti gyvenimo džiaugsmą.

Ožiaragis

Geltonasis Šuo Ožiaragiams žada tikrai įsimintinus metus. Pagaliau galėsite pamiršti savo nesėkmes, kurių jums prigaidino (atleiskite, pridarė) Ugninis Gaidys.

Vandenis

Geltonasis Šuo žada labai sėkmingą metų pradžią, tačiau jums reikės pasistengti, kad sėkmę galėtumėte išlaikyti. Taip, tikrai prireiks šiek tiek pastangų, tačiau tęsdami tai, ką pradėjote, tikrai pasieksite puikių rezultatų.

Žuvys

Geltonasis Šuo žada finansinę sėkmę. 2017 metai jums nebuvo labai sėkmingi, tačiau Geltonasis Šuo pasirūpins, kad tai būtų ištaisyta. Galite būti tikri – sėkmę ateinančiais metais galėsite matuoti kibirais.