Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Kalėdinės dovanos augintiniams

Kalėdinės dovanos augintiniams

Niekas nenori nuvilti savo augintinio. Juo labiau – per Kalėdas, kurios yra laikomos svarbiausia metų švente. Nors parduotuvėse rasime iš tiesų daug įvairių šunims, katėms ir kitiems gyvūnams siūlomų prekių, tačiau apsispręsti ne visada yra taip paprasta. Taigi, kokios dovanos augintiniams gali būti geriausiu pasirinkimu?

Žaislai katėms

Pagalvokite, koks žaislas galėtų labiausiai patikti jūsų augintinei:

Galbūt interaktyvus žaislas, skatinantis medžioti?

Tokių pasirinkimų yra tikrai ne vienas – interaktyvūs žaislai katėms gali būti ir labai masyvūs, reikalaujantys rasti truputį vietos namuose, ir vos kelių centimetrų dydžio (pavyzdžiui, vabzdžiai-robotai), taigi, rinktis tikrai bus iš ko.

Gal gal... lazeriukas?

Dauguma kačių tiesiog dievina gaudyti lazeriuko švieselę, todėl didelė tikimybė, kad toks žaislas patiks ir jūsų augintinei.

O galbūt žaislas su katžole?

Katžolės kvapas kates labai vilioja, tad nieko keisto, kad ir kačių žaislai yra gaminami su šiuo kačių „narkotiku“. Ne ne, katės prie katžolės tikrai nepripranta, tačiau jos kvapas kates tikrai įdomiai veikia – maždaug 20 minučių skatina itin didelį katės aktyvumą, o vėliau jis truputį slopsta, kol galiausiai katė palaimingai užmiega.

Žaislai šunims

Žaislų šunims pasirinkimas yra itin platus. Tai gali būti pliušiniai žaislai, žaislai skirti kramtymui, pritaikyti tempimui, ir t.t. Na, bet jei jau Kalėdos... Duokite šuniui ką nors sugraužti! Na, geriausia ne šlepetę, o kokį kramtalą... Jei šuniui – „graužikui“ dovanosite žaislą, būtinai įvertinkite jo patvarumą. Dauguma tokių šunų augintojų sutinka, kad tam geriausiai tinka „Kong“ žaislai, į kurių vidų galima įdėti skanėstų.

Skanėstai!

Jei jau apie juos prakalbome…  Įvairių skanėstų galite paruošti ir patys – tam prireiks tik šiek tiek laiko, pastangų ir kantrybės. Nors receptų egzistuoja tikra gausybė, tačiau dauguma šunų mėgsta kuo natūralesnius gaminius, taigi, gali puikiai tikti orkaitėje išdžiovinti supjaustyti subproduktai (kepenys, širdys, ir t.t.)

Kalėdos – geriausias metas daryti stebuklus

Mes tikime, kad savo augintinį palepinate ne vien tik per šventes – jis yra apsuptas jūsų rūpesčio ir meilės. Vis dėlto, to negalime pasakyti apie prieglaudose gyvenančius gyvūnus – nors prieglaudų darbuotojai stengiasi jiems suteikti kuo daugiau meilės ir šilumos, tačiau prieglauda niekada netaps TIKRAIS namais. Dabar yra pats palankiausias metas padaryti gerą darbą, ir nuvykti į prieglaudą su dovanėlėmis, paaukoti joms pinigų (kad ir simboliškai), taip pat galite padaryti gerą darbą tiesiog pavedžiodami prieglaudos šunis. Prieglaudų sąrašą rasite čia.

 

Parašykite komentarą

* Vardas:
* E-paštas: (neskelbiamas)
   Internetinis puslapis (http://)
* Komentaras:
Atkartokite kodą