Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Kalėdinės dovanos gyvūnų mylėtojams

Kalėdinės dovanos gyvūnų mylėtojams

Išrinkti dovaną Kalėdų proga ne visada yra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tačiau tada, jei dovanos gavėjas turi tam  tikrų pomėgių, išrinkti tam tikrą dovaną bus galima kur kas paprasčiau. Jei ieškote dovanos gyvūnų mylėtojui, be abejo, vienas geriausių sprendimų gali būti produkcija su gyvūnų atributika. Mes jums paruošėme kelis pasiūlymus, kuriais rekomenduojame pasinaudoti!

Dovanų kuponai

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti 15 arba 30 eurų vertės dovanų kuponus, ir galite būti užtikrinti, kad tokia dovana tikrai patiks šunų, kačių ar kitų naminių gyvūnėlių augintojui. Šiuo kuponu bus galima apsipirkti internetinėje parduotuvėje „Žvėrinčius“. Dėl kupono įsigijimo galite susisiekti elektroniniu paštu, arba tiesiog galite dovanų kuponą įsidėti į virtualų prekių krepšelį, ir jį užsisakyti. Būkite kantrūs – dovanų kuponą paruošime rankiniu būdu, tačiau jį gausite dar tą pačią darbo dieną.

Kojinės gyvūnų mylėtojams

Internetinėje parduotuvėje „Apatinių rojus“ galite įsigyti įvairių kojinių su šunimis, katėmis ar kitais gyvūnais. Turime pasakyti, kad šios kojinės yra skirtos gana nedidelei pėdai (35-38 dydžiui), tačiau tokia dovana tikrai tiks vaikams ar mažos pėdos savininkams. Šioje internetinėje parduotuvėje taip pat neretai galima rasti ir apatinio trikotažo su įvairių gyvūnų aplikacijomis.

Piniginės su katėmis ar šunimis

Internetinėje parduotuvėje „E-vitrina“ galite įsigyti įvairių piniginių bei kosmetinių, skirtų gyvūnų mylėtojams. Čia yra siūlomos piniginės vaikams ir ne tik – taip pat galite rasti ir moteriškų delninių bei piniginių. Jei dovanos gavėja mėgsta išsiskirti iš minios, ir nemano, kad įvairi galanterija su gyvūnų aplikacijomis yra skirta tik vaikams, toks pasirinkimas tikrai gali būti palankus.

Praktiškos dovanos namams

Jei mėgstate dovanoti gana praktiškas dovanas, tokiu atveju puikiu pasirinkimu gali būti įvairios valymo priemonės, skirtos naikinti gyvūnų šlapimo kvapą, purškikliai, atbaidančios priemonės, ir t.t. Šių prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje arba apsilankę Pylimo g. 41.

Taip pat mūsų parduotuvėje rasite ir kitų smagių prekių, taigi, kviečiame jus apsilankyti, ir išsirinkti kalėdinių dovanų jau dabar!