Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Pasidarykite patys: kartoninė draskyklė katei

Pasidarykite patys: kartoninė draskyklė katei

Kartoninės draskyklės katėms patinka bene labiausiai. Taip yra dėl to, kad į jas itin patogu ir malonu galąsti nagus, ir atliekant šį veiksmą nejaučiamas stresas. Sunku paaiškinti kodėl, tačiau vertikalūs draskyklių kuolai katėms patinka ne per labiausiai, ir tuomet, jei pasirenkama būtent tokia draskyklė, katės kartais atsisako į ją galąsti nagus. Žinoma, dėl to neretai nukenčia baldai ir kiti namų kampeliai, tačiau viso to tikrai bus galima išvengti, jei draskyklė katei atrodys priimtina. Kartoninės draskyklės yra parduodamos įvairiose gyvūnų prekių parduotuvėse, tačiau taip pat tokią draskyklę galima pasigaminti ir patiems – prireiks tik šiek tiek laiko ir kantrybės. Taigi, nuo ko pradėti?

Jums reikės: kartoninės dėžės ar kartono plokščių, apvalios dėžutės, į kurią sudėsite susuktą kartoną, žirklių ir dvipusės lipnios juostos. Tiesa, dar reikės katės, kuri išbandys jūsų pagamintą draskyklę!

Susiraskite kartoninę dėžę ir sukarpykite ją vienodo pločio juostelėmis.

Sukite kartono juosteles (pasistenkite tai daryti kuo standžiau). Pradėdami sukti kitą kartono juostelę, pritvirtinkite ją prie susukto ritinėlio dvipuse lipnia juosta (galite naudoti ir klijus, tačiau jų kvapas katei gali nepatikti).

Įdėkite susuktą ritinį į apvalią dėžutę, jos kraštus  priklijuokite dvipuse lipnia juosta.

Na, ir viskas! Paruoštą draskyklę galima įtrinti katžole arba papurkšti katžolės purškalu. O jau tada... Kviečiam katę į studiją!