Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Kodėl verta pasiimti augintinį iš prieglaudos?

Kodėl verta pasiimti augintinį iš prieglaudos?

Svarstantys šeimos gretas padidinti dar vienu šeimos nariu – šunimi ar kate, gana dažnai pagalvoja apie tai, ar pirkti gyvūną iš veislyno, ar pasiimti iš prieglaudos. Na, kartais dar pagalvojama apie augintinio pirkimą be dokumentų, bet turbūt jūs žinote, kad toks pasirinkimas tikrai nėra pats geriausias. Taigi, šį kartą pakalbėkime apie tai, kodėl augintinis iš gyvūnų prieglaudos galėtų būti geriausiu pasirinkimu.

Tai – galimybė suteikti antrą šansą

Gera žinoti, kad prisidėjote prie kažkieno gyvenimo sąlygų pagerinimo, o galbūt ir gyvybės išgelbėjimo. Prieglaudose gyvenantys gyvūnai neretai yra vadinamųjų daugintojų aukos, skriausti ir neprižiūrėti, išmesti į gatvę, ir t.t.  Pasiimdami gyvūną iš prieglaudos suteiksite jam antrą šansą, o jis jums atsidėkos besąlygiška meile ir prieraišumu.

Galimybė pasiimti suaugusį gyvūną

Žinoma, maži šuniukai ir kačiukai yra labai mieli, tačiau ir problemų tikrai nestinga. Jauni augintiniai neretai yra labai išdykę, dar nėra pratę „reikalus“ atlikti lauke ar kraiko dėžutėje. Su saugusiais augintiniais dažniausiai tokių problemų nekyla, be to, jų charakteris paprastai jau būna susiformavęs. Žinoma, kartais dėl patirtos žalos augintiniai elgiasi nepavyzdingai, tačiau užsispyrimas ir darbas tikrai padės pasiekti puikių rezultatų.

Neprisidėsite prie gyvūnų prieaugio

Mūsų šalyje benamių kačių ir šunų yra gerokai per daug, todėl turėtume pagalvoti apie tai, kaip šį skaičių sumažinti. Vienas geriausių būdų tai padaryti – sterilizuojant/kastruojant savo augintinius, tačiau rezultatus pamatysime tik po gana ilgo laiko. Iki tol svarbu pasirūpinti, kad prieglaudose gyvūnų skaičius taptų kuo mažesnis.

Galite tikėtis nuolaidų

Iš prieglaudos paimtų gyvūnų sterilizacijai bei kastracijai įvairios veterinarijos klinikos neretai taiko nuolaidas, todėl tai gali padėti sutaupyti pinigų. Be to, „Žvėrinčius“ jums taip pat leis sutaupyti – jei auginate priglaustinuką, su nuolaidos kodu „priglausk“ gausite 10 procentų nuolaidą :)

Prieglaudų sąrašas

Jei dar dvejojate, ar tikrai norite augintinio iš prieglaudos, apsilankykite vienoje iš prieglaudų, pabendraukite su čia gyvenančiais gyvūnais, galbūt kažkuris jų jums kris ne tik į akį, bet taip pat ir į širdį. Lietuvos gyvūnų prieglaudų sąrašą rasite čia:

http://mastau.lt/augintinio-isigijimas-atsakingas-zingsnis/