Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Kaip išsirinkti šunų dresūros mokyklą?

Kaip išsirinkti šunų dresūros mokyklą?

Šuns dresūros svarbą turėtų suprasti kiekvienas šunų augintojas. Jei dresūra nėra pasirūpinama laiku, tai lemia įvairias šuns elgsenos problemas, o to tikrai norėtų išvengti kiekvienas šunų mylėtojas. Deja, į šunų elgsenos specialistus neretai nusprendžiama kreiptis tik tada, kai atsiranda rimtų problemų, kurių pašalinamas neretai pareikalauja nemažai darbo ir kantrybės. Jei norite, kad viskas eitųsi kur kas sklandžiau, jau trijų-keturių mėnesių šuniuką nuveskite į pirmąją dresūros pamoką. Šiandien įvairių dresūros mokyklų rasime ne taip ir mažai, taigi, kaip pasirinkti pačią pačią tinkamiausią?

Ieškokite atsiliepimų

Gana dažnai dresūros mokykla yra pasirenkama pagal tai, ką rekomendavo draugai, kolegos ar giminaičiai. Jei tokių rekomendacijų negavote, atsiliepimų galite ieškoti ir internetinėje erdvėje. Šiandien vis daugiau interneto vartotojų nusprendžia palikti atsiliepimus apie tam tikras suteiktas paslaugas, taigi, ir šunų dresūros mokyklos taip pat nėra išimtis. Tikėtina, kad pasiskaitę atsiliepimus apie įvairias dresūros mokyklas galėsite drąsiau nuspręsti, kokie pasirinkimai gali būti pačiais geriausiais.

Kokie užsiėmimai siūlomi dresūros mokykloje?

Jei jus domina tik dresūros pagrindai, tokiu atveju pasirinkti dresūros mokyklą nebus labai sudėtinga (tą siūlo praktiškai visos šunų dresūros mokyklos), tačiau tuomet, jei norėsite lankyti tam tikrus šunų sporto užsiėmimus, pasidomėkite, kas yra siūloma. Pavyzdžiui, paskutiniu metu vis labiau populiarėja „Agility“ ar „Rally Obedience“ šunų sportas, taigi, ieškokite, kokios mokyklos gali tai pasiūlyti.

Jei jūsų mieste nėra dresūros mokyklų...

Tokiu atveju pasvarstykite apie galimybę važinėti į artimiausią didmiestį, arba ieškokite šunų elgsenos specialistų, kurie galėtų atvažiuoti į jūsų gyvenamąją vietą. Nors individualios dresūros pamokos paprastai yra brangesnės, tačiau šunų elgsenos specialistas jums galės skirti visą savo dėmesį, taigi, pamokos bus intensyvesnės, ir, tikėtina, dar naudingesnės.

Kaip pasiruošti pirmajai dresūros pamokai?

Pirmiausia, nešerkite šuns, ir pasistenkite, kad skanėstai šunims būtų pakankamai motyvuojantys (pasiruoškite 5-6 rūšis...). Jei esate pratę šunį vedžioti su „Flexi“ pavadėliu, eidami į pamoką jį palikite namie – geriausiu pasirinkimu bus paprastas pavadėlis šunims. Į kuprinę įsimeskite vandens buteliuką, dubenėlį, šuns mėgstamų žaislų. Kadangi šiuo metu dažniausiai taikoma pozityvi dresūra, taip pat pravers ir klikeris. Nemažai dresuotojų taip pat organizuoja ir įvadines pamokas, kurių metu suteikia visą svarbiausią informaciją šunų šeimininkams, taigi, kai kitą kartą eisite į pamoką su šunimi, tikrai žinosite, ką svarbu pasiimti, ir ką vertėtų palikti namuose.