Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Žaislai šunims: pasidarykite patys!

Žaislai šunims: pasidarykite patys!

Parduotuvėse siūlomi žaislai šunims neretai yra gana nepigūs, o ir ne visada sužavi mūsų keturkojus augintinius. Taigi, tenka gerai pagalvoti, kaip būtų galima patiems pagaminti žaislų. Mūsų produktų testuotoja Francė net penkerius metus ieškojo tokio žaislo, kuris leistų pakankamai išsidūkti. Koks tai turėjo būti žaislas? Toks, kurio virvė būtų pakankamai ilga, ir būtų galima žaisti kartu su šeimininkais. Numestas kamuoliukas kartais pranyksta duobėse, kartais jį paslepia aukšta žolė, o kartais kamuoliukas paprasčiausiai dingsta be žinios.

Sprendimas nr. 1: aportas su pavadėliu

Kartą dresūros pamokoje trenerė patarė tiesiog pririšti aportą prie pavadėlio. Taip, buvo sunku patikėti, kad toks žaislas tikrai gali patikti, tačiau tai iš tiesų puikiai pasiteisino! Problema buvo tik tai, kad šeimininkė vis nusidaužydavo rankas į pavadėlio karabiną, todėl teko ieškoti kito sprendimo.

1 pav. aportas su pavadėliu

Sprendimas nr. 2 virvė su kamuoliuku

Seniai seniai Francei nupirkome geltoną kamuoliuką, į kurį galima įdėti maisto, bet jis jos smarkiai nesudomino. Taigi, pamanėme, kad vertėtų jį panaudoti naujo žaislo gamybai! Reikėtų paminėti, kad Francės šeimininkė niekada nepasižymėjo kruopštumu, o mokykloje darbų pamokose rankdarbius darė pagal palengvintą programą… Ir vis dėlto, žaislas pavyko puikus.

2 pav. žaislai šuniui ir katei.

Taigi, kaip pagaminti virvinį žaislą šuniui?

  • Pirmiausia įsigykite ilgą ilgą virvę (aš naudojau 20 metrų ilgio);
  • Virvę sulankstykite į 9 maždaug lygias dalis;
  • Pinti pradėkite ties virvės sulenkimu – nereikės slėpti išlindusio siūlo;
  • Pinkite labai paprastą pynę iš trijų dalių (kiekvienai pynės daliai skirkite po 3 siūlus);
  • Kai virvė bus pakankamo ilgio, riškite mazgą;
  • Perverkite tuščiavidurį kamuoliuką, užriškite mazgą;
  • Likusią siūlų dalį taip pat galite supinti, galus prideginkite.

Labai panašų žaislą taip pat pagaminau ir testuotojui katinui Korniui (2 pav. karėje) – tokį žaislą jis “užskaitė” gana vidutiniškai, bet Francė labai džiaugiasi.

Galite naudoti ne vien tik kamuoliuką, bet taip pat ir bet kokį kitą žaislą ar daiktą, kuris gali patikti jūsų augintiniui. Tai gali būti ir pliušiniai žaislai, svarbu tai, kad pasirinkti žaislai sudomintų jūsų šunį!