Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Kaip panaikinti katės šlapimo kvapą?

Kaip panaikinti katės šlapimo kvapą?

Žinoma, visada reikia ieškoti priežasčių, kodėl katė šlapinasi ne savo kraiko dėžutėje. Taip gali nutikti dėl to, kad katės kraikas yra nešvarus, kad kraiko dėžutė yra padėta ne toje vietoje kaip įprastai, kraikas katei nėra pasiekiamas dėl uždarytų durų, ir t.t. Kartais šlapinimasis neįprastoje vietoje gali įspėti apie tam tikras ligas, todėl verta pasikonsultuoti su veterinaru. Kaip bebūtų, šlapimo kvapą namuose visada norima panaikinti, tad neretai keliamas klausimas, kokie sprendimai gali būti pačiais geriausiais. Taigi, kokių priemonių imtis?

Actas ir soda

Tai – vienas populiariausių būdų naikinti katės šlapimo kvapą. Pirmiausia užpilkite acto ant katės „pažymėtos“ vietos, ir palaukite, kol actas išdžius. Tuomet užberkite šiek tiek sodos ir nušveiskite. Tuo atveju, jei iš karto pilsite sodos ant acto, liksite nieko nepešę, ir procedūrą teks kartoti. Kad taip nenutiktų, apsišarvuokite kantrybe.

Priemonė atspariems paviršiams

Šis metodas ypač efektyviai naikina šlapimo kvapą, tačiau jis netinka  lengvai pažeidžiamiems paviršiams. Pirmiausia ant „paženklintos“ vietos užberkite sodos. Lygiomis dalimis sumaišykite vandenį su vandenilio peroksidu, įpilkite į buteliuką su purkštuvu, ir papurkškite ant šlapimo dėmės. Nušveiskite.

Iš kur tas kvapas?

Kartais nutinka ir taip, kad paprasčiausiai nepastebima, kur katė prišlapino. Taigi, geriausia iššveisti visas grindis, ir tam naudoti specialias priemones. Galima naudoti ir actą su vandeniu, tačiau sutikite, kad kvapas tikrai nėra malonus. Puikiu pasirinkimu gali būti „CANINA Petvital Bio Fresh&Clean“ valymo priemonė, kuri efektyviai naikina blogą kvapą namuose.

Specialios priemonės naikinti šlapimo kvapą

Kartais šlapimo kvapo naikinimas tampa tarsi kova su vėjo malūnais, todėl norintys kuo efektyviau pašalinti nemalonius kvapus neretai nusprendžia rinktis specialias tam skirtas priemones. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali būti „Gills urine remover“ purškalas, kuris padeda greitai ir efektyviai pašalinti šlapimo kvapą. Jums tikrai neprireiks ypatingai daug pastangų, kad galėtumėte pasiekti puikių rezultatų.

Na, namai išvalyti, kvapas panaikintas... belieka tik užkirsti kelią „nelaimių“ pasikartojimui, tad visada svarbu ieškoti priežasčių, kodėl katė ignoruoja savo kraiko dėžutę.

1Komentarai

  • Avatar
   internetu
   Rgp 13, 2020

   Gerai, kad dabar paprasta internetu uzsisakyti visu reikiamu priemoniu, maisto, kraiko savo augintiniams. Nors mano katinelis nuo pirmos dienos namuose niekuomet nera padares balutes ne kraiko dezeje, bet isivaizduoju, jog tokiai avarijai nutikus tikrai reikia specialiu priemoniu kvapui pasalinti