Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Draugiškiausios šunų veislės: top 10

Draugiškiausios šunų veislės: top 10

Planuojate įsigyti šunį, tačiau svarstote, koks šuo galėtų būti puikiu šeimos bičiuliu? Norite, kad šuo sutartų ir su vaikais, ir su kitais gyvūnais? Pristatome jums dešimt draugiškiausių šunų veislių – galbūt tai padės paprasčiau apsispręsti.

1. Labradoro retriveris

Pirmoje vietoje Labradoro retriveris. Nustebote? Šios veislės šunys puikiai sutaria su vaikais ir kitais šunimis, dauguma jų gali sugyventi ir su katėmis.

2. Vokiečių aviganis

Vokiečių aviganis yra gero charakterio, puikiai dresuojamas šuo, kuris dievina žmones, sutaria su kitais šunimis. Na, o kaip katės? Dauguma vokiečių aviganių jas pakenčia.

3. Biglis

Biglis – puikus vaikų draugas, kuris puikiai sutaria ir su kitais šunimis. Kates bigliai toleruoja geriau nei vokiečių aviganiai.

4. Auksaspalvis retriveris

Auksaspalvis retriveris – puikus šeimos šuo, kuris pasižymi kantrybe ir tolerancija. Ne veltui šie šunys dažnai naudojami kaniterapijai. Auksaspalviai retriveriai puikiai sutaria su vaikais, kitais šunimis... Na, ir su katėmis, jei jau reikia...

5. Jorkšyro terjeras

Šis nedidelis šunelis yra puikus suaugusiųjų ir vaikų draugas. Įdomu tai, kad Jorkšyro terjerai geriau sutaria su katėmis nei su kitais šunimis. Na, gal juos vienija bendra veikla – Jorkšyro terjerai buvo išveisti pelių medžioklei.

6. Ši-cu

Ši-cu yra labai gero charakterio šuniukai, kurie nenuskriaustų net musės, jei ši nebus pernelyg įkyri. Ši-cu veislės šuniukai puikiai sutaria su vaikais, kitais šunimis ir katėmis.

7. Havanos bišonas

Havanos bišonas – nedidelis šunelis, kuris taps puikiu vaikų draugu. Šios veislės šunys puikiai sutaria su kitais šunimis ir katėmis. Jei pasitaikys koks nedraugiškas šuo ar katinas, Havanos bišonas su juo santykių nesiaiškins – tiesiog nueis.

8. Pudelis

Pudeliai yra labai kantrūs ir lojalūs. Jie draugiški vaikams, šunims ir katėms. Pudeliai retai susierzina, todėl gali tapti ir žmonių, ir kitų gyvūnų bičiuliu.

9. Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielis

Šios veislės šunys nerodo jokios agresijos ar susierzinimo. Mielai žaidžia su vaikais, prisileidžia kitus šunis ar kates.

10. Prancūzų buldogas

Prancūzų buldogai yra visada nusiteikę žaisti. Su kuo? Nesvarbu! Tam tiks ir vaikų, ir šunų, ir kačių draugija.

Kiekvienam šuniui yra reikalinga savalaikė socializacija. Jei tuo pasirūpinama dar tada, kai šuo yra visai mažas, tikimybė, kad ateityje šmėstels nedraugiškumo apraiškos, bus kur kas mažesnė.