Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Kačių veislės pagal Zodiaką

Kačių veislės pagal Zodiaką

Ne visi tikime horoskopais, tačiau kartais tikrai įdomu sužinoti, kad yra priskiriama įvairių Zodiako ženklų atstovams. Jei planuojate įsigyti katę, tačiau neapsisprendžiate, kokią veislę pasirinkti, galbūt tai padės jums paprasčiau nuspręsti, kokią augintinę įsigyti. Taigi, pradėkime.

Avinas

Avinai – be galo užsispyrę, tad ir augintinė turėtų būti panašaus charakterio. Viena tinkamiausių kačių veislių – tai Birmos katės. Taip pat Avinams puikiai tiks Orientalų veislės katė.

Jautis

Šio Zodiako ženklo atstovams labiausiai tiks Persų veislės katė, kuri suteiks namams dar daugiau jaukumo. Taip pat puikiu Jaučių pasirinkimu taps Britų trumpaplaukė katė.

Dvyniai

Puikia Dvynių kompanione taps Tailando arba Abisinijos katė. Šių veislių katės pasižymi sumanumu ir aktyvumu, todėl  Dvyniams suteiks tikrai daug laimės akimirkų.

Vėžys

Šio ženklo atstovai pasižymi jautrumu, todėl jiems tiks tokios katės, kurios trokšta šeimininko švelnumo. Vienas geriausių pasirinkimų – tai Devon reksas arba Sibiro katė.

Liūtas

Niekam ne paslaptis, kad Liūtai yra linkę lyderiauti, tačiau jie nemėgsta pernelyg didelio įkyrumo. Jiems labiausiai tiks savarankiškos katės, tokios kaip Egipto mau arba Somalio katės.

Mergelė

Idealus Mergelių pasirinkimas – Rusų mėlynoji ar Amerikos trumpaplaukė katė. Apskritai, katės yra vienas tinkamiausių gyvūnų Mergelėms, todėl jos tikrai ras „bendrą kalbą“ su bet kokios veislės kate.

Svarstyklės

Svarstyklėms labiausiai tiks gigantiškasis Meino meškėnas, kuris tikrai taps šio Zodiako ženklo numylėtiniu. Taip pat Svarstyklėms tiks Amerikos riestaausės katės.

Skorpionas

Skorpionui labiausiai tiks „laukinių“ veislių katės. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu bus Bengalijos arba Siamo katės.

Šaulys

Šauliai labai vertina laisvę, todėl jiems labiausiai tiks tokios katės, kurios yra savarankiškos ir nepriklausomos. Pavyzdžiui, puikiu Šaulių pasirinkimu taps Norvegijos miškų katė arba Meino meškėnas.

Ožiaragis

Ožiaragiui labiausiai tiks tokia katė, kuri nėra labai reikli, tačiau mėgstanti bendrauti. Puikiu pasirinkimu gali tapti Sibiro arba Munchkin veislės katė.

Vandenis

Vienas geriausių Vandenių pasirinkimų – tai Abisinijos katė, Devon reksas, Amerikos riestaausė arba Munchkin veislės katė.

Žuvys

Žuvims labiausiai tinka Birmos arba šinšilinės katės. Taip pat puikia kompanione gali tapti Siamo arba Singapūro katė.

Žinoma, puikiu pasirinkimu gali būti ne tik katė iš veislyno, bet taip pat iš prieglaudos. Prieglaudų savanoriai tikrai mielai papasakos apie globojamų kačių charakterį, todėl išsirinkti sau kompanionę galėsite daug paprasčiau.