Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Kaip sugirdyti vaistus šunims?

Kaip sugirdyti vaistus šunims?

Kartais vaistų girdymas tampa tikru iššūkiu – atrodo, kad šuo prarijo tabletę, bet ji stebuklingai atsiduria ant žemės. Deja, kai kurie šunys įgunda gudrauti, ir šeimininkui tenka sugaišti nemažai laiko, kol vaistai yra sugirdomi. Vis dėlto, yra keletas būdų, kaip tą atlikti paprasčiau. Taigi, kaip sugirdyti vaistus šunims?

Vaistas – skanėstas

Kai kurie „maisto vergai“ tabletę sukremta tarsi skanėstą, tad galite iš pradžių pabandyti tiesiog paduoti tabletę – galbūt jis pats nuspręs ją praryti, o gal – apsisuks ir nueis.

Švirkštas

... na, jei skaitote toliau, šuo, pamatęs tabletę, ėmė ir nuėjo. Kai kuriuos vaistus galite ištirpinti vandenyje ir sugirdyti su švirkštu. Dažnai tai padaryti būna paprasčiau nei priversti šunį praryti tabletę.

Vaistai konservuose

Deja, kartais taip tiesiog sugadinami konservai šunims – maisto, kuriame yra įmaišytų vaistų, kvapas pakinta, ir niekam ne paslaptis, kad šunų uoslė yra kur kas geresnė nei žmonių. Jei „nepaėjo“ su konservais, bandykite dar didesnės vertės maistą, pavyzdžiui, kepenų paštetą – šiam atsispiria retas šuo.

Vaistų „kišenėlės“

Taip pat galite pagaminti vaistų „kišenėlių“, į kurias galėsite įdėti tabletę.

Jums reikės:

  • 1 šaukšto pieno
  • 1 šaukšto riešutų sviesto
  • 2 šaukštų miltų.

Kaip gaminti?

Sumaišykite šiuos ingredientus, ir sulipdykite nedidelius rutuliukus (iš tokio kiekio ingredientų išeis maždaug 12 vaistų „kišenėlių“. Padėkite į šaldytuvą. Šios „kišenėlės“ galios tiek, kiek ir naudoto pieno galiojimo laikas.