Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Ruduo ateina – laikas į mokyklą?

Ruduo ateina – laikas į mokyklą?

Artėjant rudeniui moksleiviai pradeda ruoštis į mokyklą, jau paskutinėmis vasaros savaitėmis tenka pastebėti padidėjusias automobilių spūstis ir didesnes eiles kanceliarinių prekių parduotuvėse. O kaip gi šunys? Ar jiems artėjantis ruduo taip pat žada naujus iššūkius? Tai, žinoma, priklauso nuo šeimininkų.  Dienos taps vis trumpesnės, daugiau laiko bus praleidžiama namuose, o gal priešingai – planuojate užsiimti nauja veikla? Kodėl gi neįtraukus į tą veiklą ir augintinių – įvairios šunų dresūros mokyklos laukia jūsų!

Kaip išsirinkti dresūros mokyklą?

Dažniausiai pasirenkama tokia dresūros mokykla, kuri yra patogioje vietoje, o joje pamokos vyksta patogiu metu. Taip pat neretais atvejais yra atsižvelgiama ir į draugų ar interneto vartotojų rekomendacijas – visada tikimasi, kad treneriai bus profesionalūs, mielai besidalinantys savo žiniomis ir patirtimi. Be abejo, tokiu atveju pamokų lankymas bus vienas malonumas, o kartu su šunimi praleistas laikas bus ne tik smagus, bet ir naudingas. Nors dažniausiai yra lankomos pamokos, kurių metu mokoma bendro paklusnumo, tačiau nebūtina tuo apsiriboti – tam tikrose dresūros mokyklose taip pat yra siūloma užsiimti tam tikru šunų sportu: Agility, Obedience ir Rally Obedience, taip pat ir šunų fristailu, ir t.t.

Kaip pasiruošti dresūros pamokai?

Dauguma dresūros mokyklų yra taikoma pozityvi dresūra, kurios metu yra naudojamas paskatinimas. Šunų elgsenos specialistai rekomenduoja parą prieš treniruotę nešerti šuns – tokiu atveju jis bus motyvuotas atlikti komandas už skanius kąsnelius. Jums bus reikalingi patys patys skaniausi skanėstai šunims, dėl kurių jūsų augintinis eina iš proto, skanėstinė arba dresūros diržas, klikeris, pavadėlis (ne flexi!), antkaklis ir žaislai. Žinoma, taip pat būtina patogi apranga, kuri nevaržys jūsų judesių, ir (svarbiausia!) tinkamas nusiteikimas.

Kokio amžiaus šunys gali lankyti dresūros pamokas?

Geriausia pradėti mokyti šunį nuo mažumės – pirmiausia galite pasirinkti socializacijos pamokas, o vėliau – ir bendro paklusnumo. Trijų mėnesių šuniukas jau gali išmokti pagrindinių komandų, tačiau tikrai netiesa, kad vyresnio amžiaus šunys negali nieko išmokti. Nors visiems žinomame posakyje yra teigiama, kad seno šuns naujų triukų neišmokysi, tačiau tai neabejotinai yra melas. Artėja nauji mokslo metai – galbūt per juos ir jūsų augintinis išmoks kažko naujo?