Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Geriausi žaislai šunims pagal šuns dydį

Geriausi žaislai šunims pagal šuns dydį

Tai, kas tinka mažam šuniui, netiks dideliam, ir atvirkščiai, todėl renkant tinkamiausius žaislus šunims vertėtų atsižvelgti į tai, koks yra augintinio dydis. Taigi, kokie žaislai tiks mažiems, vidutinio dydžio ir dideliems šunims?

Žaislai mažų veislių šunims

Mažų veislių šunims žaislai turėtų būti pakankamai nedideli ir ne per daug sunkūs. Puikiu pasirinkimu bus kamuoliukai šunims, taip pat virviniai ar pliušiniai žaislai, nedidelės dresūros pelės, ir t.t. Nedideliems šunims skirtų žaislų pasirinkimas bus tikrai gana gausus, taigi, visada atrasite labiausiai tinkančius.

Ką galime pasiūlyti?

Kamuoliukai su gyvūnėliais

Virviniai žaislai šunims

Pliušiniai žaislai

Žaislai vidutinio dydžio šunims

Vidutinio dydžio šunims skirtų žaislų pasirinkimas yra didžiausias, todėl svarbu atsižvelgti į tai, kas labiausiai patinka jūsų augintiniui. Vieni šunys negali atsispirti skraidančioms lėkštėms, kiti – kamuoliukams, dar kiti – virviniams žaislams, ir t.t. Įvertinkite, koks žaislas labiausiai patiktų jūsų augintiniui, ir rasite tikrai didelį dominančios produkcijos asortimentą.

Ką galime pasiūlyti?

Cypiantys guminiai žaislai šunims

Virviniai žaislai

Dresūros pelės

Skraidančios lėkštės

Žaislai skanėstams

Žaislai dideliems šunims

Dideliems šunims skirti žaislai turėtų būti pakankamai dideli, ir, žinoma, patvarūs. Puikiu pasirinkimu gali būti tempimui skirti žaislai, dresūros pelės, patvarūs Kong žaislai, ir t.t. Jei šuo nėra linkęs niokoti žaislus, puikiu pasirinkimu gali būti ir pliušiniai žaislai.

Ką galime pasiūlyti?

Pliušinis kamuolys

Pliušiniai žaislai-gyvūnai

Žaislas tempimui

Kong žaislai

Žinoma, įvairių šunims skirtų žaislų pasirinkimas yra kur kas platesnis, todėl galite apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje Pylimo g. 41, kur žaislus galėsite apžiūrėti gyvai. Taip pat užsakymai yra priimami internetu – stengiamės prie kiekvienos siūlomos prekės pateikti kuo išsamesnius prekių aprašymus.