Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Ką padovanoti šunų mylėtojams?

Ką padovanoti šunų mylėtojams?

Su pomėgiais susijusios dovanos visuomet nudžiugina, tad tuomet, jei svarstote, ką padovanoti tikram šunų mylėtojui, turime jums keletą tikrai šaunių idėjų. Tegu dovanų paieškos būna kur kas sklandesnės!

Dovanų kuponai

Dovanų kuponas – visuomet puiki dovanos idėja. Tikrą šunų mylėtoją tikrai nudžiugins gyvūnų prekių parduotuvės dovanų čekis, kurį dovanos gavėjas galės panaudoti pasirinktoms prekėms. Jei jūsų draugas augina tikrą nenuoramą, jam pravers asmeninės dresūros pamokos kuponas.

Kojinės

Kojinės – tai viena dažniausiai pasirenkamų dovanų idėjų, kuomet dovanai skirta pinigų suma yra labai ribota. Šunų mylėtoją tikrai nudžiugins kojinės su mielais šuniukų atvaizdais, todėl tokios dovanos idėjos tikrai nereikėtų „nurašyti“. Prekybos centruose kartais galima rasti „Skinija“ kojinių su šuniukais, o kojinių su tikroviškais šuniukų atvaizdais galite rasti čia.

Pirkinių maišeliai

Dauguma mūsų svarsto apie galimybę sumažinti sunaudojamo plastiko kiekį, todėl vis dažniau nusprendžiama atsisakyti vienkartinių pirkinių maišelių. Puikia alternatyva gali būti lininiai pirkinių maišeliai su rankomis siuvinėtais šuniukais. Nusprendę įteikti tokią dovaną ne tik pasirūpinsite ekologija, bet taip pat paremsite smulkųjį verslą.

Rankšluosčiai

Siuvinėti virtuviniai rankšluosčiai – tai dar viena puiki dovanos idėja, kuri tikrai nudžiugins šunų mylėtojus. Rankomis siuvinėti šuniukų atvaizdai tikrai nepaliks abejingų!

Piniginės ir kosmetinės

Tai – praktiška dovana, kuri praverčia ir vaikams, ir suaugusiesiems. Mielų kosmetinių ir piniginių su šuniukų atvaizdais radome čia.

Namų valymo priemonės

Auginantiems jaunus šunis tikrai praverčia namų valymo priemonės, kurios padeda palaikyti gaivą ir švarą. Manote, kad tokia dovana pernelyg nuobodi? Siūlome pasidairyti FB puslapyje „Gaivūs aromatai“ – čia rasite įvairių kvapų „Zoflora“ valiklių, kuriuos mes patys išbandėme, ir įvertinome tikrai palankiai.

Sieniniai kalendoriai

Sieninis kalendorius – tai dar viena populiari dovana, kuri dažniausiai įteikiama per Kalėdas ar Naujųjų metų išvakarėse. Kalendorius su šuniukų atvaizdais siūlome pirkti iš ne pelno siekiančių organizacijų, tokių kaip „Dogspotas“ ar „neBrisius“ (kiekvienais metais yra siūloma įsigyti kalendorių su šuniukų nuotraukomis bei jų istorijomis).

 

Parašykite komentarą

* Vardas:
* E-paštas: (neskelbiamas)
   Internetinis puslapis (http://)
* Komentaras:
Atkartokite kodą