Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Kaip išmokyti šunį nusiraminti?

Kaip išmokyti šunį nusiraminti?

Ruošiatės miegoti, ir tampa panašu, kad jūsų šuniui diena tik prasideda? Turėtumėte gerai pagalvoti, kokia veikla užsiimate prieš miegą. Galbūt žaidžiate kamuoliuku ar užsiimate kita aktyvia veikla? Tokiu atveju nėra ko stebėtis, kad šuo įgauna dar daugiau energijos, ir jam tampa sunku nusiraminti. Žinoma, kiekvienam šuniui yra būtina aktyvi veikla, tačiau po jos visada reikalingas nusiraminimas. Pateiksime keletą idėjų, kurios gali padėti tą padaryti.

Uostinėjimas

Būtent ši veikla šuniui yra viena naudingiausių: uostinėdamas šuo nereaguoja į aplinkos dirgiklius ir susitelkia vien tik į kvapų karalystę. Po aktyvios veiklos ar prieš miegą galima duoti šuniui uostymo kilimėlį, kuriame suslėptas maistas ar skanėstai. Šuo užtruks maždaug 10-15 minučių, kol ras visus paslėptus kąsnelius, ir per šį laiką įvyks tikras stebuklas: augintinis pamirš aktyvius žaidimus ir bus kur kas labiau atsipalaidavęs. Uostinėjimo „pramogų parką“ galite pasigaminti ir patys: žemiau pateiktose nuotraukose rasite tikrai puikių idėjų.

Kong žaislai

Kong žaislai – tai tikra klasika, tačiau šiandien pakankamai patvarius žaislus siūlo ir daugiau gamintojų (pavyzdžiui, Zogoflex). Tokie „maistiniai“ žaislai yra naudingi dėl kelių priežasčių: tai sulėtina šuns valgymo procesą, palaiko užimtumą ir leidžia paprasčiau nusiraminti. Tokius žaislus galima naudoti ir tada, kai šuo lieka vienas namuose: kai jis bus susitelkęs į maisto krapštymą, tikėtina, kad neniokos kitų namuose esančių daiktų. Į tokius žaislus galima įdėti įprasto sauso maisto, konservų (juos taip pat galima užšaldyti), ir t.t. Dar daugiau idėjų rasite čia: https://zverincius.lt/naudingi-patarimai/113_kuo-uzpildyti-kong-zaisla.html

Interaktyvūs žaislai

Tai – tai pat puiki idėja šuns nusiraminimui. Šuniui tenka pasitelkti ne tik savo uoslę, bet taip pat ir protinius sugebėjimus, todėl tokių žaislų naudojimas gali tikrai puikiai pasiteisinti. Interaktyvūs žaislai šunims dažniausiai gaminami iš plastiko, todėl  svarbu stebėti, kad augintinis neprakąstų detalių ir jų nenurytų.

Protinė veikla

Taip pat naudinga užsiimti ir įvairia protine veikla, tačiau reikėtų vengti pernelyg aktyvių paklusnumo pratimų. Puikiu pasirinkimu gali būti mokymasis neimti maisto nuo žemės, mokymasis gulėti palaipsniui ilginant intervalus, ir t.t.

Parašykite komentarą

* Vardas:
* E-paštas: (neskelbiamas)
   Internetinis puslapis (http://)
* Komentaras:
Atkartokite kodą