Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

2021 metų horoskopas 12 Zodiako ženklų

2021 metų horoskopas 12 Zodiako ženklų

2020  metai daugumai mūsų buvo tikrai nelengvi, tačiau nėra jokio reikalo žvalgytis į praeitį – tikimės, kad ateinantys metais driokstelės su visai nauja jėga, ir kasdienis gyvenimas mus vėl džiugins kaip ir anksčiau. Nors iki Naujųjų metų dar liko šiek tiek laiko, tačiau astrologų prognozėmis galime pasidomėti jau dabar.

Avinas

Finansai, finansai, finansai... Ištisus metus skaičiuosite pinigus, ir tai tikrai džiugins! Didelė tikimybė, kad lobių paieškos pagaliau duos tikrai puikių rezultatų, todėl jūs galėsite nusipirkti ne tik duonos, bet ir sūrio. 2021 metai bus itin palankūs naujo darbo paieškai – jei tam vis nesiryždavote, dabar bus tikrai palanku pasakyti vadovui, ką apie jį galvojate. Tiesa, kol kas netrenkite durimis – pirmiausia įsitikinkite, kad šiuo metu tikrai turite kur eiti.

Jautis

Metai bus dramatiški, tačiau tikrai neblogai. Įgysite naujų įgūdžių kelti skandalus, todėl pagalvokite, kur visa tai galėsite panaudoti. Ne, ne namuose – 2021 metais žvaigždės pataria užsimoti kur kas plačiau. Pasidomėkite – gal kokiam serialui šiuo metu trūksta statistų: galite net neabejoti, kad tai gali tapti jūsų keliu į šlovę. Antroje metų pusėje pagaliau galėsite džiaugtis sielos ramybe, tačiau būtent šiuo metu galite pajusti nuobodulį.

Dvyniai

Negalėsite patikėti, kokie puikūs yra jūsų iškalbos ir derybų įgūdžiai. Jei vis norėdavote parduoti savo būstą, brokerio paslaugų jums nė neprireiks – jums puikiai seksis įtikinti žmones, kad karšto vandens nebuvimas yra tikrai didelis privalumas. Gali būti, kad pasvarstysite apie profesinės srities keitimą, – galite būti tikri, kad tai bus tik į naudą.

Vėžys

2021 metais megsite naujas pažintis, todėl iš karto pasiruoškite daugiau vizitinių kortelių. Jums atrodys, kad visi tik ir nori su jumis susipažinti, todėl galite užriesti nosį. Žvaigždės pataria per daug nesipūsti, nes priešingu atveju metų pabaigoje liksite visiškai vieni. Daugiau laiko skirkite savo šeimai – jie tikrai netoleruos jūsų klajokliško gyvenimo būdo.

Liūtas

Tapsite sektinu pavyzdžiu. Gali atrodyti, kad jus nuolatos persekioja gerbėjai, todėl kils minčių nusipirkti lazdą ar dujų balionėlį. Per daug nesusireikšminkite – nors žmonės jus vertina dėl jūsų unikalių sugebėjimų ar pasiekimų, tačiau niekam nepatinka nemandagūs pasipūtėliai. Būkite mandagūs ir pasistenkite toleruoti kitus žmones – nepamirškite, kad  jūs patys likę vieni krapštote nosį, o spintos dulkes valote kojinėmis. Visi turi trūkumų.

Mergelė

Išminties perlai. Norėsite atsistoti ant pakylos, ir visiems paaiškinti, kaip iš tiesų reikia gyventi. Viskas būtų kaip ir gerai, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ne visiems yra reikalingi jūsų patarimai. Pasistenkite daugiau dėmesio skirti savo įgūdžių tobulinimui ir žinių gilinimui – atminkite, kad kuo daugiau žinote, tuo labiau gaila dalintis šiomis žiniomis su kitais.

Svarstyklės

Metai bus tikrai įsimintini. Gali būti, kad į jūsų namus atkeliaus naujas keturkojis šeimos narys, kuris pakoreguos jūsų kasdienybę. Mokykitės kantrybės - jos ateinančiais metais jums tikrai reikės. Nesisielokite, jei ne viskas vyksta pagal planą: metų pabaigoje viskas atrodys gerokai paprasčiau. 

Skorpionas

Meilė, meilė, meilė. Norėsite bučiuoti visas sutiktas varles, ir šaukti visam pasauliui, kokie esate laimingi. Žvaigždės pataria nepiktnaudžiauti alkoholiniais gėrimais, o A. Veryga – apskritai atsisakyti įpročio išgėrinėti. Patikėkite, visa tai jums bus tik į naudą – ryte nepamiršite pavedžioti šunį, o vakare – pažiūrėti žinias. Profesinėje srityje galite pajusti nuobodulį, tačiau visada galite paprašyti savo vadovo duoti daugiau užduočių.

Šaulys

2021 metais Šaulių laukia itin romantiškas metas. Jei dar nesate sutikę savo antrosios pusės, ateinančiais metais ta pusė suras jus pati. Jei sėdėsite namuose, jūsų gyvenime tikrai neįvyks nieko įdomaus, tačiau tuomet, jei bent kartais iškišite nosį už durų, galite sutikti tikrai žavų kaimyną ar kaimynę. Taigi, nepamirškite išnešti šiukšlių ir nebijokite atidaryti durų nepažįstamiesiems.

Ožiaragis

Nors praėjusiais metais astrologai jus truputį apgavo, tačiau nenusiminkite: 2021 metais jūsų jau tikrai tikrai tikrai laukia sėkmė. Jei vis planuojate nusipirkti trečią šunį, tikrai nėra reikalo delsti ir toliau abejoti: darbinėje veikloje ateinančiais metais jums tikrai nesiseks, tai bent turėsite šiokią tokią paguodą. Žvaigždės čia truputį pajuokavo: darbo tikrai netrūks, bet juk jums patinka įtempta dienotvarkė, tiesa?

Vandenis

Laukia sunkus darbas. Nors gali atrodyti, kad jūsų pastangos vis neatsiperka, tačiau žvaigždės pataria būti kantriems ir šiek tiek palūkėti. Nereikėtų pamiršti, kad poilsis yra dar svarbesnis už darbą, todėl nuvykite pailsėti prie jūros. Čia taip pat reikės šiek tiek palaukti: jei Žilvinas atplauks pieno puta, metai bus tikrai sėkmingi, o jei kraujo puta – greičiausiai nelabai. Juk patys suprantat, kad Žilvinas greičiausiai net neis maudytis, taigi, jums tereikia išlaukti, ką gero jums atneš 2021 metai. Staigmenų tikrai netrūks.

Žuvys

Gėrybių metas. Nesvarbu, ar grybaujate, ar uogaujate, ar ieškote pokemonų, visos pastangos tikrai atsipirks. Atrodys, kad sekasi viskas, ko tik nusprendžiate imtis, taigi, 2021 metai bus tikrai tinkamas  laikas  pabaigti dažyti sienas ir surinkti įsigytus baldus. Jei vis atidėliojate tam tikrų idėjų įgyvendinimą, paprašykite savo artimųjų pagalbos – ne, jie jums tikrai nepadės, tačiau galės įspirti į sėdimąją arba atvirai pasakyti, ar idėjos įgyvendinimas tikrai vertas pastangų.

 

Palepinti savo augintinį visada yra palanku: su nuolaidos kodu "skaiciauhoroskopa" mūsų internetinėje parduotuvėje apsipirksite su 10 procentų nuolaida :)

 

1Komentarai

  • Avatar
   SVARSTYKLĖS
   Grd 17, 2020

   Kur prognozė SVARSTYKLĖMS?