Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Kuo užpildyti Kong žaislą?

Kuo užpildyti Kong žaislą?

Kong žaislai – vienas populiariausių pasirinkimų, kada ieškoma, kuo užimti augintinį. Skaniu maistu užpildytas Kong žaislas garantuoja ilgas užimtumo akimirkas, todėl toks pasirinkimas puikiai tinka tada, jei šuo jaučia nerimą likęs vienas namuose, jei jį neramina už lango girdimi garsai, ir t.t. Jei į Kong‘ą tiesiog pribertume sauso maisto ar skanėstų, natūralu, kad jie labai greitai išbyrėtų, todėl vos po minutės augintiniui ir vėl tektų svarstyti, kuo užsiimti. Dažnam šunų augintojui kyla klausimas, kuo užpildyti Kong žaislą, todėl pateiksime keletą idėjų.

Specialūs Kong sausainiai

Prekyboje galime rasti tokių sausainių, kurie yra skirti būtent Kong žaislams, tačiau toks pasirinkimas yra ganėtinai brangus (200 g pakuotės kaina svyruoja nuo 6 iki 8 eurų).  Be to, šie sausainiai ne visiems šunims palieka pakankamai didelį įspūdį, todėl motyvacija iškrapštyti sausainį gali būti pernelyg maža.

Džiovinti subproduktai

Kong žaislą galite užpildyti džiovintais subroduktais – skrandžiais, kepenimis ar plaučiais (patirtis rodo, kad plaučiai pasiteisina labiau nei kiti subproduktai - jie yra  ganėtinai trapūs, todėl augintiniui anksčiau ar vėliau tikrai pavyks išsiimti norimą skanėstą).

Virta mėsa

Nors nuolatos šerti šunį virta mėsa nėra rekomenduojama, tačiau kartais tikrai galima palepinti tokiu skanėstu. Pavyzdžiui, galite išvirti vištienos krūtinėlės, ir įdėti į Kong‘ą – galite būti tikri, kad įdėti virtą mėsą bus gerokai paprasčiau nei ją išimti... :) Jei šuo yra šeriamas žalia mėsa, mėsos tikrai nereikia virti – galite tiesiog įdėti didesnį gabalėlį arba mėsą susmulkinti, įdėti į Kong‘ą ir užšaldyti.

Konservai

Konservuotam šunų maistui negali atsispirti nė vienas keturkojis, tad kodėl tuo nepasinaudojus? Konservus galite sudėti į Kong‘ą ir užšaldyti, arba jais padengti į žaislą sudėtą sausą maistą (galite šaldyti arba ne). Konservai tarsi „užvakuumuoja" žaislo turinį, todėl iškrapštyti maistą tampa sudėtingiau.

Sūris

Nerekomenduojame vien tik sūriu užpildyti Kong‘ą, tačiau jis puikiai tinka sauso maisto ar kitokio turinio „vakuumavimui“: įberkite sauso maisto ar skanėstų, atpjaukite gabalėlio sūrio, ir jį užspauskite žaislo turinį.

Žemės riešutų sviestas

Natūralus žemės riešutų sviestas gali būti naudojamas tada, jei augintinis jam nėra alergiškas. Juo galite užpildyti visą Kong‘o vidų (taip pat galima ir užšaldyti), arba tiesiog aptepti šio žaislo kraštus.

Alpha spirit sausas maistas

Alpha spirit sausas maistas yra pusiau drėgnas, todėl jį galima naudoti ir Kong‘ui: tiesiog atplėškite dėžutę, įberkite šio maisto, ir jį užspauskite pirštais. Paprasčiau nei paprasta :)

Brinkytas sausas maistas

Nebūtina išradinėti dviračio – Kong žaislą galite užpildyti augintiniui įprastu sausu maistu, kurį galite pabrinkyti vandenyje, ir sudėti Į Kong‘ą (taip pat galima ir užšaldyti).

Kong‘ą galima pripildyti ir bet kokiu kitu šuns mėgstamu maistu, kurį galite užpilti vandeniu ir užšaldyti. Štai – dar šiek tiek vasariškų idėjų: https://zverincius.lt/naudingi-patarimai/86_ledai-sunims-3-idejos.html