Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

2020 metų horoskopas 12 Zodiako ženklų

2020 metų horoskopas 12 Zodiako ženklų

Nedelskite ir sužinokite, kas jūsų laukia ateinančiais metais!

Avinas

Būkite pasiruošę netikėtumams: gali būti, kad valydami nuo palto katės pūkus paprasčiausiai nespėsite į darbo pokalbį arba neklaužada šuo nuspręs paslėpti jūsų batus. Per daug dėl to nesisielokite – tikriausiai žadamas atlyginimas vis tiek būtų ant popieriaus, o ne į rankas, tad pinigų vargiai pakaktų paštetams ir guliašiukams. Augintiniai geriau žino, ko jums reikia: jei pavargote, tiesiog pagulėkite. Žvaigždės jums žada tikrai puikią kailiniuotą kompaniją.

Jautis

Laukia nauji iššūkiai. Turbūt jau pastebėjote, kad sportas davė daugiau naudos jūsų augintiniui nei jums patiems, todėl gali tekti gerai paplušėti, kad tai ištaisytumėte. Tikėtina, kad rytais teks keltis gerokai anksčiau nei esate pratę, tačiau per daug nerimauti tikrai nereikėtų – namiškiai ant jūsų nepyks. Svarbiausia yra tai, kad spėsite visus darbus atlikti laiku, o grįždami namo turėsite neregėtai palankias galimybes apsilankyti gyvūnų prekių parduotuvėje.

Dvyniai

„Kas nesportuoja, tas nevalgo guliašiukų!“ – nedvejodamas rėžtų jūsų katinas belipdamas aukštyn užuolaida. Jei dar neturėjote progos pagerinti savo fizinę formą, dabar tam žvaigždės bus tikrai palankios. Būsite kupini energijos, todėl teisintis, kad esate pernelyg pavargę, tikri nepavyks. Nepamirškite, kad esate stebimi – kiekvienas jūsų kąsnis tikrai neliks nesuskaičiuotas, todėl už gobšumą jums gali būti skaudžiai atlyginta.

Vėžys

Jūsų laukia praturtėjimas: gali būti, kad laimėsite loterijoje, arba jūsų šuo magiškai padaugins pagalvių ir pagalvėlių skaičių. Bet kuriuo atveju šypsena nuo jūsų veido tikrai nepranyks – kaimynai gali pradėti įtarti, kad jus ištiko juoko paralyžius. Pasistenkite kiek įmanoma labiau slopinti savo emocijas, nes priešingu atveju namuose galite sulaukti ilgapirščių, kurie su savo netrumpais pirštais iškrapštys paskutines maisto atsargas.

Liūtas

Žvaigždės jums pataria per daug nesipūsti ir pasistengti nusileisti ant žemės. Nepamirškite, kad esate stebimi, todėl visi naktiniai žygiai į virtuvę tikrai nepraeis be pasekmių. Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo keturkojams šeimos nariams, kurie tikrai nesupyks, jei jiems skirsite bent po vieną nemokamą kąsnį. Atminkite, kad kas dirba, tas ir neša maistą namo, todėl nebūkite gobšuoliai, ir palepinkite savo geriausius draugus.

Mergelė

Laikas susirūpinti savo psichologine sveikata. Pasistenkite tramdyti neigiamas emocijas: gali pagelbėti kvėpavimo pratimai, arba (dar geriau) lengvas krosas miške, į kurį jus mielai palydės keturkojis bičiulis. Žvaigždės pataria per daug neprisirišti prie savo daiktų, ir nekaltinti kitų, jei dings viena kita šlepetė, ar sofoje atsivers skylė. Atminkite, kad tai – tik daiktai, kuriuos nesunkai pakeis nauji.

Svarstyklės

Žvaigždės žada šeimos pagausėjimą: gali būti, kad į jūsų namus atklys mažas pūkuotas padarėlis, kuriam turėsite galimybę dovanoti visą savo meilę ir šilumą. Jis tikrai pasirūpins, kad laisvu metu nenuobodžiautumėte ir turėtumėte tikrai turiningos veiklos: gali tekti skraidyti su šluota, lakstyti į parduotuvę bei varstyti šaldytuvo dureles. Jei niekaip neprisiruošdavote pradėti sportuoti ar laikytis dietos, dabar atsikratyti nepageidaujamų kilogramų bus gerokai paprasčiau.

Skorpionas

Atminkite, kad ne viskas yra auksas, kas auksu žiba, kaip ir ne viskas yra ekskrementai, kas ekskrementais ruduoja. Nors jūsų geriausias keturkojis draugas bus paruošęs iš pažiūros gana nemalonių staigmenų, tačiau visada stenkitės įžvelgti šviesiąją pusę, kuri atsiveria net ir pačiame tamsiausiame tunelyje. Nors būsite pasinėrę į gilius apmąstymus, ir nenorėsite imtis jokios naujos veiklos, tačiau aplinkybės susiklostys taip, kad paprasčiausiai neturėsite jokio pasirinkimo.

Šaulys

Turėsite puikių progų pradėti naują veiklą, tačiau prieš apsispręsdami pasitarkite su savo šeimos nariais. Kartais pakanka vos vieno objektyvaus patarimo, ir apsispręsti tampa gerokai paprasčiau, todėl neignoruokite nei dvikojų, nei keturkojų šeimos narių nuomonės, ir tai jums padės atrasti tinkamą kelią. Nenustebkite, jei metų eigoje šeimos nariai gali imti skųstis jūsų dėmesio trūkumu, tad pagalvokite, kaip galėtumėte tą kompensuoti.

Ožiaragis

Pagaliau atėjo jūsų laimės valanda, kurios taip ilgai laukėte. Nors būsite tiesiog pakylėti, ir norėsite visiems pasakoti apie savo sėkmę, tačiau žvaigždės pataria šiek tiek nusileisti ant žemės, – juk ant jos laukia jūsų keturkojai draugai. Planuodami stambius pirkinius atsiklauskite visų šeimos narių, ir įrodykite jiems, kad dėl jūsų išlaidavimo nenukentės perkamų paštetų ir guliašiukų kokybė.

Vandenis

Norėsite nuo visko atsiriboti ir tiesiog pabūti vienumoje, tačiau tai bus paprasčiausiai neįmanoma. Naivu tikėtis, kad keturkojis „šešėlis“ nustos jus lydėti į vonią ir tualetą, tačiau viskas – tik dėl jūsų saugumo. Metų viduryje pajusite atgavę savo vidinę ramybę, todėl savo keturkojui draugui dosniai atlyginkite: jis jau seniai bando jums pasakyti, kad norėtų naujos lovos ir 35 džiovintų  triušio ausų.

Žuvys

Būsite darbingi ir nusiteikę naujiems iššūkiams, todėl jūsų keturkojui draugui gali pabosti džiaugtis už visus parodoje gaunamus „BOS“ ar „BOB“. Atminkite, kad jūsų keturkojis šeimos narys taip pat turi savo asmeninį gyvenimą, todėl prieš registruodamiesi į dar vieną parodą pasiteiraukite, ar jis tikrai nori jus lydėti. Nors žvaigždės kyšininkavimo neskatina ir net nepateisina, tačiau šioje situacijose jis gali kaip reikiant pagelbėti.

 

Beje, visiems Zodiako ženklams 2020-aisiais metais bus palanku apsipirkti parduotuvėje “Žvėrinčius”: su nuolaidos kodu “skaiciauhoroskopa” prekių gyvūnams įsigysite su 10 procentų nuolaida!

https://zverincius.lt/