Lėto valgymo dubenėlis šunims PAW 2-in-1 Slow Feeder & Lick Pad Green

Nauja prekė

„2 viename“ - „PAW Slow Feeder“ ir „Lick Pad“ rinkinys. Norite gauti abiejų gaminių privalumus ir sutaupyti ? -  du viename geras pasirinkimas.

Smulkiau

€ 18.00

Apie prekę

PAW Slow Feeder dubenėlis gali buti naudojamas kartu su  Lick Pad. Tiesiog  priberkite ėdalo į dubenėlį,  uždarykite su  Lick Pad ir Jūsų augintiniui teks paplušėti, kad lėtai ir sveikai suėsti savo maistą.

PAW Slow Feeder. Tai unikalus lėto ėdimo dubenėlis šunims,  kuris skatina sveikos mitybos įpročius.  Padalintas į kelis mini dubenėlius ir turintis gilius griovelius, to pasekoje skatinamas lėtesnis ėdimas, padeda išvengti greito rijimo, o rezultatas- pagerintas Jūsų augintinio virškinimas.

PAW Slow Feeder:

  • Tinka ivairiam maistui. Skirtas visiems šunims ir šuniukams nepriklausomai nuo veislės ir amžiaus, galima naudoti ir sausam, ir kitokiam ėdalui, lengvai plaunamas, o tarnaus ne vienerius metus.
  • Apsauga nuo slydimo. PAW Slow Feeder turi  silikoninius žiedus, kurie užtikrina stabilumą, kad produktas neslystų.
  • Medžiagų saugumas. Šis produktas pagamintas iš premium klasės medžiagų, be BPA ir PVC. Galima plauti indaplovėje (viršutinėje lentynoje).

Lick Pad skatina aktyvu laižyma kuris suteikia augintiniui ramybės ir linksmumo bei skatina seilių gamybą, o tai gerina virškinimo sveikatą. Palepinkite savo keturkojį draugą sveiko maisto laižymo žaidimu, naudodami minkštą PAW Lick padą.

  • Prilimpa prie grindų ir sienų.  Padas iš kitos pusės turi  įsiurbimo taureles,  kurios gali būti naudojamos ant horizontalių ir vertikalių paviršių.
  • Sumažino nerimą.  Laižymas šunims taip pat skatina endorfino („gerai jaučiausi“ laimės hormono) išsiskyrimą, kuris suteikia komforto ir malonumo jausmą.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: